Kurumsal | Özyılmazlar Mermer
Türkiye'nin en köklü mermer ocağı işletmelerinden Özyılmazlar Mermer, Aydın Yılmaz ve Mustafa Bener tarafından kurulduğu 1989 yılından itibaren 'doğal taşa hayat verme' misyonu ile çalışıyor.   

2012 yılına kadar Ankara Yakacık'taki tesiste faaliyetlerini yürüten Özyılmazlar Mermer, bugün artan talep karşısında, ileri teknoloji makine parkına yaptığı büyük yatırım ile birlikte Başkent Organize Sanayi Bölgesi'nde 11.000 m2 açık, 3.000 m2 kapalı alanda kurulan fabrikasında, ocaktan çıkarılan blok mermerleri plaka ve ebatlı taş haline getiriyor. Bünyesinde bulunan yüksek üretim kapasiteli mermer ocaklarından  Akhisar Bej ve Haymana Bej doğal taşlarını çıkararak hem kendi üretim ihtiyacını karşılıyor hemde diğer üreticilere hammadde sağlıyor. 

Yalnızca fabrikaya değil,çalışanlarına yaptığı yatırımlar sayesinde 34 yıldır hizmet vermenin gururunu yaşayan Özyılmazlar Mermer, doğal taşa hayat veren 70 kişilik deneyimli kadrosu ile birlikte, hizmet verdiği kuruluşların ihtiyaçlarını 24 saatlik,çift vardiya sistemi ile kesintisiz karşılıyor.

© 2017 Özyılmazlar Mermer - Tüm Hakları Saklıdır.